2 Şubat 2013 Cumartesi

ölüm haftası..


önümüzdeki bir hafta eve kapanıp, bu evde rahatça çalışabileceğim günleri sonuna kadar değerlendirmek adına kampa giriyorum. kendi kampıma tabi. ev abur cuburlarımı depoladım, çayın altı yedi yirmi dört açık olacak (fotoğrafta görüldüğü üzere),ve odamı toparladım!
testler, konu tekrarları, özetler derkennnn okulların açılışına sağlam çıkmayı umuyorum..

yeni müziklerimi bugün depoladım. yaklaşık sekiz yeni albüm dolusu şarkı... artık bunlar da yetmezse öhh şarkıları sık sık yenilemek gerekiyor. onlar zevk verdiriyor çünkü dersten. bi süre sora sırf o şarkı eşlik etsin diye daha fazla çalışmaya başlıyorum. E benim ki de değişik bi kafa yapısı kabul.

hiçbir arkadaşımla buluşmamayı umut ediyorum. Herkes tatilin ikinci haftası buluşalım falan filan dedi ama hiç niyetim yok çünkü konu eksiklerim çok fazla. Dershane hocalarımız bile pazar gününü tatil verin kendinize bu bir haftalık yoğun dershane sizi yormuştur dedi ama ben yarın başlayacağım düşünün artık!

ama bugün başlamıyorum. Dediğim gibi müziklerimi indirdim-yazımı yazıyorum-birazdan da bir film takacağım ve benim dinlenmem bu akşam olacak. Ayy inşallah eve erken gelmez ailem bu akşam.... Rahat rahat izleyeyim filmimi salonda kocaman televizyonda! eheh odamdaki çok küçük oluyor salondan sonra çünkü..

ayy çok gereksiz ve boş konuştum ama öyle işte..
umarım emeklerimin karşılığını alabilirim. sınava iki aydan az kaldıııı!

hiç şarkı söylemiyordum uzun zamandır. e tüm postları telefondan yazınca... resim koymaya bile üşeniyorum. çok zor oluyor linkler falan ordan ama bugün bilgisayardayım! ehe
hadi buda değişik bir hava katsın yazıya!iyi tatilleeer!

8 yorum:

 1. Ooooh misler gibi.
  Umarım hedeflediğin gibi çalışırsın :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ayyy yaptım sanırım cessie! teşekkür ederimm :) arada kaçamaklar oldu ama çalıştım yaa :)

   Sil
 2. özlemişim seni deli kız:) sen başarırsın, sınavın *** korsun:) öptüm:*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ayyy ben şimdi neden tanıyamadım yaa :(
   ama çok teşekkür ederimmm :*

   Sil
 3. Ohh ne güzel keyif yapacaksın ne güzel :) bende bol bol şarkı indirdim yarında indireceğim :D bu akşam oturup bende film izleyeceğim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aahh ne tesadüff! :) eğlenmek hepimizin hakkı ehehe

   Sil
 4. Benim de ders çalışasım geldi bak şimdi :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çalışalım yaa çalışalım tabii :D :)

   Sil